produkt dostępny bez recepty, kapsułki, ibuprofen
, Hasco-Lek
Dawka:
Opakowanie:
(1,70 zł / szt.)
Substancja czynna: 600 mg ibuprofenu (Ibuprofenum) w 1 kapsułce.
Substancje pomocnicze: makrogol 400, potasu wodorotlenek 50%, żelatyna, sorbitol ciekły częściowo odwodniony, woda oczyszczona, żółcień chinolinowa (E 104), błękit patentowy (E 131.
Lek stosuje się doustnie. Kapsułkę należy połykać w całości, popijając szklanką wody.
Dorośli: zalecana dawka to 600 mg ibuprofenu (1 kapsułka) jednorazowo.
W razie potrzeby dawkę jednorazową 600 mg (1 kapsułka) można powtórzyć, zachowując odstęp 6 - 8 godzin. Maksymalna dawka dobowa, bez konsultacji z lekarzem nie powinna przekroczyć 1200 mg (2 kapsułki).
Lek IBUM SUPERMAX należy stosować tylko w przypadku, jeśli pacjent nie odczuje poprawy po zastosowaniu ibuprofenu w dawce 400 mg (maksymalnie 1200 mg ibuprofenu na dobę). W takim przypadku dawkę 600 mg ibuprofenu można zastosować uwzględniając odstęp 6 - 8 godzinny od przyjęcia dawki 400 mg.
Jeśli konieczne jest stosowanie leku dłużej niż 3 dni lub jeśli objawy ulegają nasileniu, należy skonsultować się z lekarzem.
Przechowywać w temperaturze poniżej 25°C.
Przechowywać w oryginalnym opakowaniu w celu ochrony przed wilgocią.
Lek należy przechowywać w miejscu niewidocznym i niedostępnym dla dzieci.
Nie stosować leku po upływie terminu ważności zamieszczonego na opakowaniu. Termin ważności oznacza ostatni dzień podanego miesiąca.
Przeczytaj dane na temat składników, podmiotu odpowiedzialnego i ewentualnych ostrzeżeń.
tabletki, 4 tabletki
plaster, 5 plastrów
69,99 zł
żel, 50 gramów
39,99 zł
tabletki, 20 tabletek
29,99 zł
tabletki powlekane, 24 tabletki
18,99 zł
żel, 100 gramów
44,99 zł
Vemonis Intense (d. Vemonis Femi)
tabletki powlekane, 12 tabletek
23,99 zł
tabletki powlekane, 10 tabletek
10,99 zł
kapsułki, 20 kapsułek
27,99 zł
tabletki ulegające rozpadowi w jamie ustnej, 20 tabletek
19,99 zł
Apteka internetowa www.aptekapomorzany.pl
ul. Mieszka I 73, 71-011 Szczecin
Nr zezwolenia: 579
Tel: +48 664 469 145
E-mail: millenium@aptekapuls.pl
Pon-Pt.: 08:00-21:00
Sob.: 08:00-21:00
Niedz.: 09:00-20:00
Legalna apteka
Pharmed sp. z o.o.
ul. Zygmunta Felczaka 8, 71-417 Szczecin
Ciasteczka
Nasza aplikacja korzysta z plików cookies ("ciasteczka") dla celów technicznych (np. logowanie) i dla statystyk oraz analizy UX (Google Analytics, Hotjar). Więcej informacji o przetwarzaniu danych znajdziesz w regulaminie. Preferencje co do obsługi cookies możesz zmienić w ustawieniach swojej przeglądarki.